O nas

Jesteśmy młodą firmą. Wyrośliśmy z edukacji i zyskaliśmy już doświadczenie w ochronie zdrowia. Oferujemy rozwiązania, które rzeczywiście wpływają na poprawę jakości życia i pracy pacjentów oraz białego personelu.

Nasze środki opatrunkowe stosuje się w leczeniu stopy cukrzycowej, odleżyn, otarć, oparzeń, owrzodzeń podudzia, ran okołostomijnych. Chronią i przyspieszają gojenie.

Nasze oleje oraz suplementy diety wspierają równowagę w organizmie. Wspomagają zwalczanie i profilaktykę chorób cywilizacyjnych, takich jak otyłość i choroby układu krążenia.

Nasze kosmetyki pielęgnują całe ciało. Zawierają wysoką ilość składników aktywnych pochodzących z lnu, konopi, miodu i aloesu, odżywiając i zachowując jędrność skóry.

Nasze maski, fartuchy ochronne zabezpieczają przed patogenami. Oferują przy tym możliwie najwyższy komfort użytkowania w krytycznych momentach.

Jesteśmy dobrym i odpowiedzialnym partnerem.

Nasi partnerzy:

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu jest polskim ośrodkiem badawczym, działającym nieprzerwanie od 1930 roku. Rozwija nowe technologie w zakresie pozyskiwania surowców z roślin włóknistych i oleistych. Poszukuje nowych sposobów ich zastosowania w kosmetyce i medycynie. Jednostka dysponuje ważnym certyfikatem GMP oraz zezwoleniem na wytwarzanie produktów leczniczych przeznaczonych dla ludzi.

Od blisko 200 lat Hartmann wspiera rozwój wyrobów medycznych na całym świecie. Oferuje szeroki zakres produktów do opatrywania ran i skaleczeń, higieny i pielęgnacji osób z problemem nietrzymania moczu, a także zapobiegania zakażeniom na sali operacyjnej i oddziale szpitalnym. Podnosi standard leczenia zwiększając poziom bezpieczeństwa pacjenta i personelu medycznego.

Nasi klienci

Wspieramy działalność aptek, gabinetów kosmetycznych, dermatologicznych i podologicznych.
Jesteśmy blisko ośrodków opieki długoterminowych i oddziałów szpitalnych.

Zaufali Nam:

Wojewódzki Szpital Zespolony im.Ludwika Perzyny w Kaliszu 

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie 

Centrum Rehabilitacji im. Prof. Mieczysława Walczaka w Osiecznej

Powiat Wolsztyński

Powiat Kępiński

Wielkopolski Urząd Marszałkowski